Darczyńcy

Przedstawiamy naszych Darczyńców. Dziękujemy za okazaną pomoc na rzecz dzieci które tej pomocy potrzebują. Dzięki Wam na pewno nie jeden uśmiech zagości na ich twarzach. Ty też możesz pomóc – przekaż darowiznę na rzecz domów dziecka i jedź z nami na Złombol.

 

mar_motomax

Firma MAR-MOTOMAX istnieje od 1. września 2006 roku. Jej założycielem jest Mariusz Kiereś, który swą działalność rozpoczął w Aleksandrowie Łódzkim. Od 6 października 2012 działalnośc została przeniesiona do Kurowic.

Zajmujemy się skupem aut wszystkich marek, powypadkowych, uszkodzonych, skorodowanych, zniszczonych, zuyżytych oraz aut pochodzących z Anglii, a także sprzedażą części pochodzacych z importu z krajów zachodnich. MAR-MOTOMAX zajmuje się również sprzedażą samochodów używanych.

http://www.mar-motomax.pl


 

oswietlenie led na wymiar ledovo oswietlenie sufitu tasma led

Ledovo jako jedna z niewielu firm w Polsce zajmuje się tematyką OŚWIETLENIA LED w sposób nie tylko profesjonalny ale przede wszystkim kompleksowy – od projektu aż po montaż.  Jesteśmy również producentem oraz bezpośrednim importerem oświetlenia diodowego.

Pasja oraz bogate doświadczenie nabyte na przestrzeni wielu lat pracy z oświetleniem pozwala nam bez wahania podejmować się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jednocześnie z równym zaangażowaniem podchodzimy do małych projektów, co daje nam możliwość pozostania elastycznymi wobec najbardziej wymagających Kontrahentów – od Klientów indywidualnych po Firmy.

http://www.ledovo.pl


 

Piotr Kieruzal

Prywatny darczyńca. Poprzedni właściciel naszego bolida. Twardy negocjator. Początkowo chyba nie wierzył w nasze zapewnienia że kupujemy Poloneza na rajd charytatywny. Po kilku tygodniach odnalazł nas w internecie. Dziękujemy!


D&TK_logo_rgbFirma D&Tk Artur Pawlak to dostawca urządzeń pneumatycznych. Firma oferuje szeroką gamę urządzeń pneumatycznych, począwszy od elementów armatury pneumatycznej, poprzez zawory, narzędzia pneumatyczne, siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, aż po osuszacze i sprężarki.

D&TK SERVICE Artur Pawlak
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 21/10, 90-639 Łódź
tel. (+48) 660 359 120

nowe logo

Wpół Do Dziewiątej – Przyjazne studio reklamy. Firma działająca w branży reklamowej oferująca swoje usługi od projektowania i druku wizytówek, ulotek po teczki ofertowe i kalendarze.
Nie jest tajemnicą że Wpół Do Dziewiątej Złombol Team to satelita Wpół Do Dziewiątej Przyjazne studio reklamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s