O nas

Jesteśmy grupą młodych ludzi ciekawych świata. Lubimy wyzwania i Złombol to kolejna szansa by przeżyć kolejną ekstremalną przygodę!

Wpół Do Dziewiątej Złombol Team -to naturalna satelita przyjaznego studio reklamy  Wpół Do Dziewiątej – grupa specjalnej troski, albo jak kto woli „pod specjalnym nadzorem” powołana przy okazji takich wydarzeń jak Złombol. Do 17-tej jesteśmy prezesami, managerami i pracujemy w pocie czoła by nasi klienci byli widoczni. Po 17-tej marynarki zamieniamy na odzież roboczą i reanimujemy naszego szrota by móc nim pokonać ponad 5000 kilometrów w służbie sobie i dzieciakom z domów dziecka.

Nasza załoga:

Łukasz Rogaczewski – kierownik zamieszania i właściciel studia reklamy Wpół Do Dziewiątej. Pomysłodawca i szef, woźnica (samozwańczy) załogi Wpół Do Dziewiątej Złombol Team. Jako człowiek ciekawy świata i amator iberyjskich widoków, postanowił skrzyknąć przyjaciół i wyruszyć w podróż starym Polonezem. Nie zna się na mechanice samochodowej, za to nadrabia optymizmem dla całej wyprawy.

Adam Kurczewski – engine manager. Szef jednoosobowego zespołu mechaników. Potrafi rozebrać i złożyć Poloneza przez rurę wydechową przy pomocy sztućców. Prywatnie mól książkowy, ulubiony tytuł: „Polonez – sam naprawiam”.

Marcin Kaczmarek –  alternator manager. Szef jednoosobowego zespołu elektryków i elektromechaników. Programista, elektronik, elektryk. Z racji prostej konstrukcji Poloneza w naszym teamie sprawuje funkcję elektryka. Potrafi sprawnie posługiwać się lutownicą i izolacją. Wie jak i co połączyć by nie spłonęło, a działało!

Ania Sypniewska – kitchen manager. Jako jedyna kobieta w zespole ma za zadanie nie marudzić i opiekować się męską częścią zespołu. Szefowa kuchni polowej.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s