O co chodzi?

Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze!

Złombol to charytatywny i bardzo ekstremalny rajd starych samochodów konstrukcji lub produkcji komunistycznej.  Celem jest zbieranie pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci ze Śląskich domów dziecka. Nadgryzione zębem czasu maszyny, których na naszych drogach spotkasz co raz mniej, stroją się i szykują na rajd w miejsca – jak na ich wiek i możliwości – bardzo egzotyczne.

W tym roku Złombol pojedzie do Lloret De Mar na południu Hiszpanii by pokazać wszystkim, że „da się” podróżować bez klimatyzacji, ESP, ASR i wielu innych zaawansowanych technologii, a przy tym zrobić coś dobrego dla dzieciaków z domów dziecka. Dotychczasowe trasy prowadziły z Katowic do Monaco, na arktyczne koło podbiegunowe, do Azji, do słynnego Loch Ness, do Archaia Olympia w Grecji i na NORDKAP, aby pokazać, że mimo wszystkich obaw da się dojechać takimi „złomami” do wyznaczonego

MTX_9136 celu. Uczestnicy sami pokrywają koszta związane z podróżą.

 

Celem każdej załogi jest zebranie pieniędzy od darczyńców które w całości zostaną przekazane na zakup rzeczy do domów dziecka.

Odstępujemy powierzchnie reklamową na naszym pojeździe w zamian za przelew ustalonej kwoty na konto fundacji Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka. 

Jeśli chcesz pomóc dzieciakom z domów dziecka? Możesz przekazać nawet niewielką kwotę by sprawić im radość – Przekaż darowiznę, a my w zamian umieścimy Twoją reklamę na naszym pojeździe.  Dołącz do Darczyńców i jedź z nami!

Kontakt: wpoldodziewiatej@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s